lupa
Гарантія (1)
Ціна
OK
Група товарів (1)
Максимальний діаметр (мм) (1)
Особливість (1)
Тип живлення (2)
Бренд (2)
Показники швидкості (2)
Вага, кг. (4)
OK
Тип пакування (1)

Електропили

Ланцюгова електропила є зручним інструментом для заготівлі дров та пиломатеріалів, а також ремонту та будівництва. Крім того, з її допомогою дуже зручно доглядати присадибну ділянку. Можливість підібрати пристрій точно під свої потреби робить електропили вкрай затребуваною технікою як у побуті, так і на різних виробництвах. Вибрати та замовити необхідну вам електричну ланцюгову пилку з доставкою по Україні ви можете у каталозі інтернет-магазину «Drillbar». Гарантуємо високу якість обслуговування, вигідні ціни та довгострокову гарантію на всі купівлі.

Пристрій та особливості електропили

Роботу електропили забезпечує електричний двигун, який приводить в рух уздовж шини закільцьований ланцюг або дисковий ріжучий елемент, що розпилює шар матеріалу. З особливостей, на які слід звертати увагу при купівлі, слід виділити такі моменти:

 • Робота від мережі або акумулятора.

Працювати електропила може як від центральної електромережі, так і від зовнішньої АКБ. Мережеві пили дещо потужніші (якщо ми говоримо про порівняні цінові сегменти), але акумуляторні, зі зрозумілих причин, зручніші.

 • Поздовжнє розміщення двигуна або поперечне.

Зазвичай на невеликих пилках двигун встановлюється поздовжньо. Так пристрій легше тримати однією рукою. На габаритніших інструментах двигун встановлюється поперечно, через що тримати їх доведеться двома руками.

 • Тип різального елемента.

Електропили бувають дисковими або ланцюговими. Дискові використовуються суто для деревообробки за аналогією до стаціонарних пил. Ланцюгові інструменти більш універсальні й підходять для роботи в саду, розпилювання дров і т.п.

 • Потужність.

Насправді слід розуміти, що продуктивність пристрою забезпечується здебільшого його конструкційними особливостями. Річ у тому, що потужність у цьому випадку обмежена живленням електромережі. Технічні вимоги та сертифікація електропил не дозволяє робити надто енерговитратні пристрої, оскільки це позначиться на безпеці проводки.

Чим відрізняється електропила від бензопили

Основною відмінністю електропили від бензинового інструменту є її нижча потужність. Використовувати такий пристрій можна для розпилювання дров або пиломатеріалів, але коли мова заходить про інтенсивну роботу на кшталт лісоповалу, то електрична ланцюгова пилка повністю програє бензиновим моделям, адже не відповідає потребам процесу ні в потужності, ні в автономності, ні в тривалості роботи. Найпродуктивніші електропили можуть виконувати до 5.000 оборотів шини за хвилину, тоді як бензинові – до 10.000 оборотів, що є просто колосальною різницею.

Але є такі пристрої та переваги: 

 • невибагливість в обслуговуванні;
 • менший рівень шуму під час роботи;
 • низька собівартість роботи;
 • можливість комфортно пиляти не тільки дерево, а й будівельні матеріали.

Тому в деяких випадках, де електропила проявить себе краще за бензинову, купити її буде набагато розумніше.

Поради з експлуатації електропили

Щоб електрична ланцюгова пилка прослужила вам якомога довше, дотримуйтесь наступних правил її експлуатації:

 • не використовуйте інструмент для інтенсивної роботи, а якщо це робите, здійснюйте часті перерви;
 • не включайте пилу відразу, якщо занесли її з морозу в тепло, щоб уникнути короткого замикання через конденсат, що утворився всередині двигуна;
 • стежте за стабільністю напруги в мережі. Краще працювати в години, коли воно є найбільш стабільним (у будні дні з 10 до 15.00);
 • частіше точіть ланцюг, адже від його ходу залежить навантаження на двигун.

Електропила не потребує такого регулярного обслуговування, як бензинова модель інструменту, але вартість її ремонту набагато вища, тому краще запобігти поломці.

Де купити електропилу в Україні?

Запрошуємо вас до інтернет-магазину «Drillbar». У наших каталогах ви знайдете і зможете замовити якісні пилки з гарантією від виробника та за вигідною вартістю. Будьте впевнені в оперативній доставці всіх товарів.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon