lupa

Обмін та Повернення

Обмін та повернення товару, придбаного в інтернет-магазині drillbar.com.ua, відбувається відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Обміняти або повернути товар можливо протягом 14 днів, якщо товар не задовольнив покупця, та за умови, що:

Якщо на момент обміну або повернення потрібного товару немає у продажу, споживач має право повернути товар і одержати сплачені грошові кошти.

 

 

Процедура повернення та обміну товару

 

 

Разом з товаром, споживач направляє на адресу продавця наступні документи:

Повернення товару Покупець здійснює будь-яким зручним способом за свій рахунок.

 

Якщо ви вирішили повернути товар, радимо попередньо обговорити деталі цієї процедури  із нашим менеджером за телефонами горячої лінії. Також запит на повернення або обмін товару ви можете надіслати на нашу електронну адресу [email protected].

 

При отриманні товару Покупець зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і в разі відсутності на місці пред'явити претензії службі доставки.

 

У разі виникнення запитань, та для більш детальної консультації звертайтесь за контактними номерами телефонів зазначеними на цьому сайті.