lupa
CROWN DWT PROton TOSAN WORKPRO
CROWN

Детальніше на http://www.crown-tools-eu.com/

CROWN

CROWN  - інноваційний бренд електроінструменту, обладнання та вимірювальної техніки, створений для професіоналів, що працюють в умовах підвищеного навантаження. Кожен продукт ТМ CROWN розрахований на тривалий час безперервної експлуатації в умовах, далеких від комфорту – на будівельному майданчику або промисловій ділянці. Кожен вузол або компонент інструменту CROWN виготовлено згідно зі світовими стандартами якості та безпеки. Кожен продукт CROWN проходить ретельну перевірку в умовах crash-тестування.

 

DWT

Детальніше на http://www.dwt-pt.com/ua/

DWT

DWT – зареєстрований бренд від міжнародної групи Merit Link, представлений у більш ніж 40 країнах світу.  Під торгівельною маркою DWT представлені електроінструмент, акумуляторна техніка для дому та саду, зварювальні апарати та технічне обладнання, що виготовлені на кращих виробничих ділянках світу за міжнародними  стандартами ISO 9001 2000. Девіз бренду «All the tools you need» – має втілення у асортиментній стратегії DWT: задовольнити потреби кожного покупця від пристрасного DIY до авторитетного Профі у будь-якому будівничому чи ремонтному проекті. Кожна ідея може бути втілена за допомогою інструменту ТМ DWT.

 

PROton

Садова техніка ТМ PROton розроблена для непрофесійного використання у домашньому господарстві. Товари зручні у зборці і використанні, за ними легко доглядати. 

Всі продукти ТМ PROton виготовлено на сертифікованому виробництві із обов’язковим проходженням тестування на безпеку використання. Кожен продукт відповідає міжнародним безпековим нормам, має функцію легкого запуску та відрізняється легкістю в експлуатації. На всі продукти ТМ PROton діє гарантія 3 роки.

TOSAN

Бренд TOSAN об'єднав продуктцію професійного напрямку від китайскього виробника Merit Link. Обладнання TOSAN характеризується зручністю та простотою використання, безпечністю та довгим терміном служби.

WORKPRO

Детальніше на https://workprotools.com/

WORKPRO

WORKPRO – бренд, що об’єднав більш ніж 2500 найменувань ручного інструменту, аксесуарів для  ремонту та крафтових робіт. За 28 років своєї діяльногсті було втілено багато розробок та випробувань, отримано більше 700 унікальних патентів, що дозволило створити бренд з потужним асортиментом ручного інструменту. Не зупиняючись, ми продовжуємо розробляти нові продукти, і тому бренд WORKPRO завжди знаходиться у тренді та тримає достойну конкуренцію світовим лідерам. ТМ Workpro сьогодні – це 8 виробничих хабів по всьому світу, до яких також входять 13 власних виробництв у Китаї, США, ЄС, В’єтнамі і Таїланді. Щороку під брендом Workpro випускається більше 400 інноваційних продуктів, що виготовлені за міжнародними  стандартами якості ISO, DIN, ANSI.

 

Протон