lupa

Гарантійні умови

Термін гарантії

 

На всі товари магазину DrillBAR діють гарантйні умови в залежності від бренду та групи продуктів:

 

Торгівельна марка

Група продуктів

Термін гарантії

DWT

Електроінструмент мережевий та акумуляторний, акумулятори та зарядні пристрої для акумуляторного інструмента.

2 роки

DWT

Обладнання, садова техніка та вимірювальні прилади.

3 роки

CROWN

Всі товари

3 роки

PROton

Всі товари

3 роки

WORKPRO

Всі товари

Довічна гарантіяГарантійний термін набуває чинності з моменту сплати за товар, що підтверджено товарною накладною та чеком. Будь-ласка зберігайте документи, що підтверджують покупку, а саме товарну накладну та чек, аби мати доступ до гарантійного сервісу. Ремонт та обслуговування інструменту та обладнання за гарантійними умовами надається фахівцями наших сертифікованих сервісних центрів. Адреси та контактні телефони найближчих до вас сервісних центрів доступні на сторінці Контакти. Щороку мережа наших діючих сервисніх центрів зростає, але з огляду на бепекову ситуацію у країні ми просимо вас планувати візит до сервісного центру за попереднім дзвінком, або ж з терпінням ставитися до ситуації, коли найближчий до вас сервісний центр буде тимчасово закрито. За будь-яких питань ви можете звернутись за допомогою на гарячу лінію.

 

Глобальний гарантійний облік

 

За допомогою глобального гарантійного обліку всі сервісні центри України будуть проінформовані про гарантійні умови, що супроводжують вашу покупку. Долучить свій товар до глобального гарантійного обліку, надіславши наступні дані про покупку:

Надсилайте інформацію про вашу покупку на електрону адресу магазину [email protected]

 

Увага! Ви можете отримати гарантійне обслуговування, не вирушаючи до сервісного центру! Відправте зареєстрований інструмент Новою Поштою на гарантійний ремонт ЗА НАШ РАХУНОК. З деталями безкоштовної відправки інструменту ви можете ознайомитись у листі-вкладці, що є у коробці придбанного товару.

 

Оцінка гарантійності ремонту інструменту

 

Інструмент підлягає гарнтіному ремонту лише у разі дотримання наступних умов:

Більш детально з умовами гарантійного ремонту ви можете ознайомитись в документі.