lupa
Бренд (3)
Ціна
OK
Гарантія (2)
Тип живлення (2)
Сила удару, Дж (14)
OK
Номінальна напруга, В. (1)
Номінальна потужність, Вт (10)
OK
Вага, кг. (19)
filter-icon

Фільтр (Обрано 23 товарів)

Перфоратори

 

Перфоратором можна свердлити тверді матеріали, камінь, цемент. Інструмент незамінний на будівельних майданчиках, але стане в нагоді для будинку, коли вам потрібно повісити на стіну шафу або картину. В інтернет-магазині «DrillBAR» можна купити перфоратори різної потужності за доступними цінами.

У каталозі представлено асортимент домашнього та професійного обладнання, яке можна замовити з доставкою.

 

Призначення перфоратора

 

Перфоратори є універсальним інструментом і можуть використовуватися для різних робіт. Вони призначені для свердління отворів у цеглі, бетоні та подібних матеріалах. З їх допомогою можна робити отвори для дюбелів та шурупів для підвішування картин, побутової техніки чи меблів. Інструмент можна використовувати як будівельний міксер.

 

Пристрій та принцип роботи перфораторів

 

Перфоратор - це електроінструмент, що нагадує звичайний дриль, але додатково має механізм, що створює ударний рух. Це збільшує зусилля інструменту, полегшуючи свердління у твердих матеріалах, таких як цегла або бетон.

Для удару зазвичай використовується пневматичний чи електромеханічний ударний механізм. Таран ударяє по бойку, який, у свою чергу, з високою швидкістю вдаряє головною частиною патрона.

 

Рекомендації щодо вибору перфоратора для дому

 

Знаючи свої завдання та технічні параметри інструменту, ви зможете купити відповідний інструмент.

  • Потужність — найважливіший параметр. Чим вища потужність, тим більший отвір ви зможете просвердлити. Моделі потужністю 650-850 Вт можуть робити отвори діаметром 6-15мм. Виберіть потужність від 800 Вт, щоб мати запас. Професійне встаткування має потужність від 1000 Вт. Вартість такого інструменту дещо вища.
  • Якщо ви шукаєте перфоратор для свердління отворів діаметром 10 мм, надійніше вибирати модель з більшим максимальним розміром, наприклад, до 15 мм.
  • Різні моделі можуть мати різні патрони, а деякі моделі дозволяють їх змінювати. Зручно, якщо патрон SDS-plus можна швидко замінити патроном для роботи з насадками з циліндричними хвостовиками.
  • Регулювання обертів спрощує роботу. Деякі пристрої також дозволяють встановити конкретну швидкість удару. Ці функції дозволять працювати на різних матеріалах.
  • Ударний режим створює сильну вібрацію. Вирішуючи, який перфоратор краще, переконайтеся, що у нього зручна ручка. Перевірте вагу пристрою, щоб переконатися, що він не надто важкий для вас.
  • Реверсивний режим та регулювання обертів дозволяють використовувати інструмент як шуруповерт або міксер із різними насадками.

Якщо ви не знаєте, який перфоратор замовити, наші фахівці допоможуть вибрати модель під ваші завдання з оптимальним співвідношенням продуктивності та вартості.

 

Переваги покупки перфоратора в інтернет-магазині «DrillBAR»

 

Магазин «DrillBAR» пропонує каталог перфораторів потужністю від 850 до 1550 Вт з різним рівнем вартості. Моделі від 1000 Вт підійдуть не тільки для домашнього, але і професійного використання. На всі товари діє гарантія від 24 місяців. Серед наших переваг:

  • сучасний інструмент, розроблений з урахуванням останніх трендів;
  • доступні ціни;
  • триетапний контроль якості;
  • доставка по всій Україні.

Ми також надаємо гарантійне сервісне обслуговування.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon