lupa
Бренд (2)
Ціна
OK
Група товарів (3)
Гарантія (2)
Максимальний діаметр (мм) (16)
Номінальна потужність, Вт (8)
OK
Тип живлення (2)
Число обертів холостого ходу (11)
Число ударів (4)
Номінальна напруга, В. (4)
filter-icon

Фільтр (Обрано 26 товарів)

Дрилі

 

Інтернет-магазин «Drillbar» займається реалізацією домашнього та професійного обладнання. Наша продукція відрізняється високою якістю, тому ви будете користуватися нею довгий час. Також ми надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений асортимент дрилів різної потужності. Замовити їх можна з доставкою по Україні.

 

Основні типи дрилів


Ударний дриль - це інструмент з функцією осьового удару, схожий на перфоратор. Ударний дриль не тільки обертається, а й додає ударного руху. Це забезпечує набагато ефективнішу роботу з твердими матеріалами.

Електродрилі можуть мати й інші режими:

  • реверсивний режим, що дозволяє обертати свердло у зворотному напрямку;
  • регулювання обертів дозволяє вибрати швидкість обертання.

Ці функції полегшують роботу і допомагають упоратися з різними завданнями.

Більшість дрилів мають максимальний розмір патрона 13 мм, що достатньо для домашнього ремонту. Потужні моделі від 1000 Вт пропонують 16 мм патрон.

 

Функції та обладнання дриля

 

Головним елементом електродрилі служить двигун. Саме він забезпечує обертання свердлу. Сучасні двигуни у наших інструментах мають регулювання обертів. Вона здійснюється коліщатком чи силою натискання на кнопку. Для посилення моменту, що крутить, в деяких моделях встановлений редуктор. Він також відповідає за відведення тепла.

Для кріплення свердла чи насадки використовується швидкозатискний патрон різного діаметру.

Корпус із удароміцного пластику має отвори для охолодження двигуна. Рукоятка легко фіксується і змінює положення, що дозволяє вибрати найбільш зручне положення.

 

Рекомендації щодо вибору дриля

 

Якими б не були ваші потреби, важливо вивчити варіанти і вирішити, який дриль підійде найкраще. Потужність, мобільність і вага – все це фактори, які слід враховувати під час виборів.

Шнур обмежує рухливість електродрилі. Залежно від того, наскільки далеко ваше робоче місце знаходиться від розетки, для мережного дриля може знадобитися подовжувач. Для підвищення мобільності можна купити акумуляторний дриль-шуруповерт

Дриль із регульованою швидкістю обертання забезпечує універсальність для свердління різних матеріалів, використання різних свердел та насадок. Для свердління деревини, металу та цегляної кладки потрібні різні швидкості та крутний момент. Твердіші матеріали і вимагають низьких швидкостей і більшого моменту, що крутить.

Максимальний діаметр просвердленого отвору залежить від патрона. Більшість електродрилів мають патрон 13 мм, що дозволяє свердлити отвори:

  • у дереві – до 30 мм;
  • у бетоні – до 13 мм;
  • у сталі – до 13 мм.

Розмір та вага також мають значення. Чим важчий дриль, тим швидше ви втомитеся, тримаючи його в руках. Для побутових цілей достатньо потужності 650-1100 Вт. Більш потужні професійні моделі мають дещо вищу вартість.

 

Переваги покупки дриля в інтернет-магазині «DrillBAR»

 

У нашому інтернет-магазині можна купити не лише домашній інструмент, а й товари професійних майстрів. Ми відстежуємо тренди на світовому ринку інструменту та регулярно модернізуємо нашу продукцію, щоб запропонувати покупцям найкращу якість за доступною ціною. Переглянути вартість інструменту та замовити все необхідне з доставкою ви можете у каталозі товарів.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon