lupa
Гарантія (2)
Ціна
OK
Група товарів (1)
Бренд (2)
Максимальний діаметр (мм) (8)
Номінальна напруга, В (4)
Тип живлення (1)
Число обертів холостого ходу (4)
Вага, кг. (14)
OK
Тип пакування (2)
filter-icon

Фільтр (Обрано 16 товарів)

Електричний шуруповерт потрібен кожному домашньому майстру. Заощаджуйте годинник на ремонтних роботах, збиранні меблів та багато іншого за допомогою цього інструменту. "DrillBAR" пропонує асортимент дрилів-шуруповертів різної потужності. Ми маємо доступні ціни, а на всі товари ми надаємо 12-місячну гарантію. Замовити їх можна із доставкою.

 

Для чого потрібний шуруповерт

 

Електричні шуруповерти дозволяють працювати більш ефективно з меншими зусиллями. Акумуляторні пристрої дають повну свободу пересування без проводів. Купити акумуляторний шуруповерт можна для вирішення багатьох завдань та проектів, оскільки цей маленький інструмент дозволяє легко загвинчувати та відгвинчувати різні кріплення. Його також можна використовувати як дриль.

 

Види, функції та пристрій шуруповертів

 

Головне призначення інструменту – загвинчувати шурупи. Напруга акумулятора визначає потужність. У найпотужніших пристроїв напруга варіюється від 12 до 18 В. Висока напруга збільшує термін служби батареї та час автономної роботи. Ударні моделі призначені для важких умов загвинчування та відгвинчування.

Швидкість обертання має вирішальне значення, особливо якщо ви часто будете використовувати інструмент. Пристрої Drillbar мають 2 швидкості:

  • знижена швидкість (до 350–400 обертів на хвилину) використовується для загвинчування/викручування;
  • підвищена швидкість (до 1250 обертів на хвилину) дозволяє використовувати пристрій як дриль.

У комплекті може бути 1 або 2 батареї. Другий варіант кращий, адже з 2 АКБ ви можете працювати, навіть якщо один із акумуляторів сів. Вартість в цьому випадку буде вищою.

Головним елементом інструменту є електродвигун. Редуктор відповідає за регулювання крутного моменту та швидкості. У його конструкції використовуються металева планетарна шестерня та металеві сателіти. Біти вставляються в патрон, який також можна встановити свердло.

 

Як вибрати шуруповерт для дому, дачі, роботи

 

Перед тим як купити інструмент, важливо визначитися із сферою застосування. Якщо ви збираєтесь зібрати кілька предметів меблів протягом року, буде достатньо пристрою на 12 В, з батареєю від 1 Ач. Для простоти використання та комфорту виберіть маленьку та легку модель.

Якщо ви збираєтеся використовувати інструмент часто, професійний дриль-шуруповерт краще підійде для ваших вимог. Ємність акумулятора, що рекомендується, становить 1,5 Ач і вище.

Ще один важливий фактор – момент затягування. На сильне зусилля загвинчування вказує високий момент затягування. Чим більше ступенів регулювання, тим простіше підібрати правильний момент та уникнути надмірного затягування.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете моделі з різною потужністю та крутним моментом.

 

Переваги покупки шуруповерта в інтернет-магазині Drillbar

 

Інтернет-магазин «Drillbar» продає інструменти для домашнього та професійного використання. Ми приділяємо увагу не лише вартості, а й якості: кожен пристрій проходить потрійний контроль на виробництві, перш ніж надходить у продаж.

У нас можна замовити з доставкою акумуляторні шуруповерти, перфоратори, ударні дрилі, болгарки та багато іншого — щоб переглянути весь асортимент та ціни, перейдіть у відповідний розділ каталогу.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon