lupa
Гарантія (1)
Ціна
OK
Група товарів (1)
Максимальний діаметр (мм) (2)
Номінальна потужність, Вт (2)
OK
Бренд (1)
Вага, кг. (1)
OK

Бензопили

Говорити про необхідність ланцюгової пилки у домашньому господарстві не доводиться. Вона незамінна при заготівлі дров для опалення, розпалювання лазні, каміна, та й просто часто буває доречною при вирішенні різних побутових та будівельних завдань. Сьогодні ми поговоримо про те, якими бувають ці пристрої. Вибрати та купити бензопилу ми запрошуємо вас до каталогів інтернет-магазину «Drillbar», де ви можете зробити це за вигідною ціною, з доставкою по Україні та довгостроковою гарантією.

Принцип роботи бензопили

Ланцюгова пилка є інструментом, який, за допомогою рухомого по колу вздовж шини замкнутого ланцюга, зрізає шар матеріалу без докладання особливих механічних зусиль з боку оператора. Рух пиляючого елемента забезпечує бензиновий або електричний двигун.

Встановлення двигуна в інструменті може бути поздовжнім або поперечним. Поздовжній монтаж двигуна, як правило, є в мобільних пилках з невеликою вагою. Поперечна установка зручніша для використання потужних важких бензопил.

Різновиди ланцюгових пилок

Ланцюгові пилки практично ідентичні за принципом роботи, але ось за типом приводу можуть відрізнятися.

  • Електричні.

Тип пристроїв, які працюють від мережі. З переваг – низька вартість, зручність обслуговування, мала вага. З очевидних недоліків – мала мобільність, не найвища потужність більшості моделей. Підходить для роботи всередині промислового цеху або будівництва будівель.

  • Акумулятори.

Електричні пилки, елементом живлення яких є акумулятор. Зазвичай це невеликі побутові пристрої, замовити які буде гарною ідеєю для роботи на дачній ділянці та саду, спила гілок на дереві. Можуть мати різний об'єм батареї.

  • Бензинові.

Бензопилами за традицією звуть будь-які ланцюгові пили, але з назви зрозуміло, що правильно так називати тільки бензинову техніку. Висока потужність – головна особливість цих інструментів, і тут їм немає аналогів. Так, існують наближені до них за продуктивністю професійні електропили, проте їх вартість у рази вища, ніж у бензопил.

Технічне обслуговування ланцюгової бензопили

Якщо електропили не потребують особливого догляду, але бензинові пристрої слід обслуговувати регулярно. Повною готовою до експлуатації пилкою вважається та, на якій:

  • справні всі механізми та вузли;
  • ланцюг і шина, що приводить, знаходяться в належному технічному стані, не мають видимих ​​дефектів;
  • паливний та масляний бак заправлений якісним бензином та маслом у потрібному обсязі відповідно;
  • відрегульовано карбюратор.

Вчасно слід очищати повітряні фільтри, чистити свічки запалювання та регулювати зазор між її електродами, змінювати деталі, що зазнали зношування. Після кожних 10 годин роботи пили необхідно перевертати пиляльну шину, перевіряти решітку іскрогасника, змащувати зубці ланцюгової зірочки, а кожні 20 годин – міняти паливний фільтр. Технічний стан бензопили – це не тільки її справність, а й безпека оператора.

Де купити бензопилу в Україні?

Запрошуємо замовити побутову або професійну пилку, що вас цікавить, від перевірених брендів (Workpro, DWT, Crown, Proton) в інтернет-магазині «Drillbar». У наших каталогах ви знайдете багато інструментів високої якості за вигідною ціною. Вас дуже порадує швидкість доставки, а також умови та строки гарантії. Все це можливе завдяки великій кількості складів по всій Україні. Також у нас є понад 30 сервісних центрів по всій країні. Наші оператори завжди готові відповісти на всі питання стосовно товарів або процедури оформлення замовлення.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon