lupa
Бренд (2)
Ціна
OK
Гарантія (2)
Сила удару, Дж (4)
OK
Номінальна потужність, Вт (2)
OK
Тип живлення (1)
Число ударів (2)
Вага, кг. (6)

Відбійні молотки

 

Відбійний молоток – популярний інструмент для земельних та будівельних робіт. Він легко розбиває тверді матеріали, які важко видалити іншими способами. У каталозі інтернет-магазину Drillbar ви можете замовити якісні електричні моделі високої потужності. У нас низькі ціни та швидка доставка.

 

Що таке відбійний молоток і навіщо потрібний

 

Бетон, асфальт та камінь важко піддаються руйнуванню. Завдяки міцності цих матеріалів дороги та фундаменти будівель служать десятиліттями. Коли потрібно розбити ці міцні поверхні, знадобляться відбійні молотки або бетоноломи.

Вони поєднують у собі 2 ручні інструменти - молоток і долото. Якщо ви плануєте переробити доріжку у дворі або розбити асфальтову ділянку, то можете використовувати електричний бетонолом для таких робіт.

 

Конструкційні особливості та технічні характеристики

 

Електричні пристрої відносно прості у використанні порівняно з пневматичними та гідравлічними моделями. Механізм не складний розуміння. У електричного пристрою є двигун, що обертається, який качає поршень. Поршень штовхає повітряні подушки, утворюючи механізм удару. Руйнування матеріалів відбувається під впливом ритмічних ударів.

Електричним пристроям не потрібні зовнішні повітряні компресори, що робить їх дешевшим, ніж купівля пневматичної моделі та окремого компресора. Якщо обладнання зламається, вартість ремонту буде нижчою.

Основні характеристики:

  • потужність, Вт;
  • число обертів за хвилину;
  • сила удару, Дж;
  • вага, кг;
  • система затискання насадок.

У нас можна придбати електричні моделі за доступною ціною.

 

Рекомендації щодо вибору відбійника для дому, дачі, роботи

 

Крім основних характеристик при виборі обладнання важливі й інші параметри.

  • М'який старт — функція, яка забезпечує плавний запуск інструменту. Разом із регулюванням швидкості це дозволяє працювати повільніше.
  • Вихідний рівень шуму важливий для захисту вашого слуху.
  • Висока вібрація — це ще одна поширена проблема. Внутрішні амортизатори та ручки для гасіння вібрації здатні зменшити її рівень.
  • Подвійна ізоляція дозволить використовувати інструмент навіть у вологому середовищі та під час дощу.
  • Навіть якщо у вас є можливість підключити подовжувач до розетки, краще вибрати пристрій із довгим шнуром. Для роботи на вулиці може знадобитися генератор.

Ергономічні конструкції надають доступ до елементів керування живленням без відриву від ручки. Дуже важливо, щоб ви могли використовувати їх навіть у товстих рукавичках.

 

Переваги покупки відбійного молотка в інтернет-магазині «Drillbar»

 

Інтернет-магазин DrillBAR пропонує якісні інструменти для виконання різних завдань. У нас можна купити відбійні молотки, ручний електроінструмент, будівельне обладнання за прийнятною вартістю. У каталозі ви можете переглянути весь асортимент. На всі товари поширюється гарантія від 24 місяців.

Замовте товари на сайті з доставкою, і ми швидко відправимо його до вашого міста.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon