lupa
Бренд (2)
Ціна
OK
Продуктивність (4)
Номінальна потужність, Вт (4)
OK
Гарантія (1)
Інші параметри двигуна (1)
Номінальна напруга, В (1)
Номінальне число обертів (2)
OK
Число обертів холостого ходу (1)
Вага, кг. (5)
OK

Безмасляні компресори

Безмасляні компресори використовуються в промисловості для стиснення та передачі повітря з одного робочого середовища до іншого. Взаємодія елементів камери відбувається за допомогою сухого тертя. Це забезпечує простіше його обслуговування, оскільки відсутня потреба в змащуванні внутрішніх елементів.

Купити ці агрегати за вигідною ціною з доставкою ви можете в інтернет-магазині «Drillbar». Також у нашому каталозі ви знайдете й інші товари для різних потреб.

Де використовуються безмасляні компресори

Безмасляні компресори замовляють для використання у різних галузях виробництва:

  • хімічна;
  • фармацевтична;
  • харчова;
  • машинобудівна.

Іноді вони є єдиним можливим варіантом обладнання внаслідок відсутності в робочому середовищі твердих частинок та сторонніх речовин.

Види безмасляних компресорів

Безмасляні компресори поділяються на кілька видів, виходячи з принципу роботи. Вони бувають:

  • Поршневі.

Щодо дешевих, компактних, але малопотужних і не дуже довговічних пристроїв. Продуктивність поршневих агрегатів складає 1620 л/хв, споживання енергії – 11 кВт. Не надто підходить для низки галузей промисловості, тому що через відсутність систем очищення та фільтрації не здатний забезпечити високу якість стиснутого робочого середовища.

  • Гвинтові.

Гвинтові компресори мають продуктивність до 1000 кубометрів робочого середовища за хвилину і забезпечують тиск до 15 барів. Відносно висока потужність, наявність систем фільтрації дозволяє використовувати даний пристрій у різних галузях виробництва. З плюсів: низький рівень робочого шуму, економічність, можливість експлуатації без ресивера внаслідок надходження повітря безпосередньо в фільтруючий елемент.

  • Вихрові.

Вкрай надійний тип компресорів, які використовуються у випадках, де є високий рівень витрати стисненого повітря при тиску до 2 бар.

  • Спіральні.

Спіральні компресори є найпопулярнішими, оскільки забезпечують виконання широкого спектра завдань у діапазоні низької та середньої продуктивності, де немає потреби у високих обсягах стисненого повітря. Такі пристрої мають оптимальне поєднання вартості та довговічності.

Особливо варто виділити спеціалізоване компресорне обладнання, яке забезпечує обробку великих обсягів стисненого повітря (від 70 кубометрів на хвилину та більше). Це досить складні пристрої, які вимагають грамотного регулювання та обслуговування.

У чому різниця між масляним та безмасляним компресором

Безмасляні компресори набагато зручніші в експлуатації та менш вимогливі в обслуговуванні, проте через особливості конструкції мають підвищену витрату енергії, меншу за масляну продуктивність і невелику тривалість роботи, щоб уникнути перегріву. Використовувати їх варто лише там, де є потреба у застосуванні компресора час від часу. Для постійної інтенсивної експлуатації варто купити масляні коаксіальні інструменти.

Замовити безмасляний компресор за вигідною ціною можна в каталозі інтернет-магазину «Drillbar». На нашому сайті ви знайдете вироби від відомих брендів, таких як Crown, DWT, Workpro, Proton. Ми не тільки підберемо пристрій саме для ваших потреб, але також допоможемо з його налаштуванням та подальшим обслуговуванням. Доставка здійснюється по всій країні за вартістю обраної поштової служби.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon