lupa
Бренд (3)
Ціна
OK
Гарантія (2)
Група товарів (2)
Номінальна потужність, Вт (4)
OK
Тип живлення (3)
Число обертів холостого ходу (2)
Вага, кг. (3)
OK
Тип пакування (1)

Тримери та мотокоси

Тримери є досить ефективним інструментом для покосу трави та бур'янів різного ступеня складності. Пристрої мають цілком доступну вартість щодо своєї високої потужності, а також широку сферу застосування, завдяки чому вони здобули величезну популярність. Вибрати та купити цей пристрій допоможе вам інтернет-магазин «Drillbar». Каталоги нашого сайту рясніють широким асортиментом тримерів для різних потреб за вигідними цінами. Замовте доставку товару, що вас цікавить, і отримайте тривалу гарантійну підтримку від «Drillbar» у вашому місті.

Особливості та конструкція тримерів

Тримери мають досить просту конструкцію і складаються з:

 • штанги (рами);
 • рукояті;
 • двигуна (електричного або бензинового);
 • бензобака або акумулятора (останнє – опціонально);
 • ножа;
 • захисного кожуха.

На рукояті знаходяться кнопки керування та перемикання швидкостей.

Основні різновиди тримерів

Тримери поділяються на дві великі групи: електричні та бензинові. Кожна з них має свої переваги та недоліки.

Бензинові

Бензинові пристрої є найпопулярнішими та універсальними. За крутний момент валу, що приводить у рух ножі, відповідає двигун внутрішнього згоряння. Щоб запустити таку техніку, необхідно спочатку підкачати паливо за допомогою насоса в карбюраторі, після чого натиснути кнопку стартера або завести техніку за допомогою шнура (останній варіант забезпечує більшу компактність виробу).За аналогією з автомобільним мотором потрібно почекати деякий час для прогрівання системи, щоб вона нормально функціонувала.

Як правило, бензинові коси мають вищу ціну, ніж електричні, але все це компенсується такими перевагами:

 • висока потужність;
 • можливість косити щільні бур'яни й навіть стовбури чагарників;
 • простота та дешевизна в обслуговуванні;
 • абсолютна автономність (головне, щоб у достатку було паливо).

Віднести до мінусів можна досить стомлюючу вібрацію під час роботи, високий рівень шуму, а також вимогливість до якості палива.

Електричні тримери

Конструкція електричних тримерів не надто відрізняється від бензинових, крім того, що за крутний момент, в цьому випадку відповідає електромотор. Це накладає певні обмеження на автономність, оскільки дійсно продуктивна коса повинна або підключатися до мережі електроживлення, або мати потужний об'ємний акумулятор, вага якого може доходити до ваги інших деталей пристрою в збиранні.

Також слід зазначити проблему перегріву електромотора, яка відбувається при інтенсивній та тривалій роботі. Але є й плюси:

 • низька собівартість косовиці;
 • простість у використанні;
 • невисокий рівень шуму під час роботи.

Такий інструмент невибагливий у догляді й вимагає хіба що регулярного мастила, проте будь-яка поломка стає великою проблемою, вирішити яку під силу тільки фахівцям.

Як правильно вибрати тример для дачі

Обираючи тример для дачі, звертайте увагу на те, як він використовуватиметься. Якщо техніка вам потрібна як інструмент для заготівлі сіна, збирання великої ділянки від бур'янів, краще вибрати бензинову косу. Однак майте на увазі, що зберігати взимку її потрібно в теплому сухому приміщенні зі злитим бензином і маслом, щоб уникнути огрублення гумових прокладок і прилипання поршня до циліндра.

Тример варто купити, якщо вам потрібно обслуговувати невелику ділянку, немає потреби в заготівлі їжі для сільськогосподарських тварин і пристрій буде застосовуватися здебільшого для покосу трави. Будь-яких особливих вимог щодо зберігання інструменту також немає.

Переваги купівлі тримера в інтернет-магазині «Drillbar»

Дізнатися вартість моделі бензинової йди електрокоси, що цікавить вас, і замовити її з гарантією ви можете в інтернет-магазині «Drillbar». Ціни у наших каталогах доступні, а швидкість доставки залишить приємне враження від роботи з нами. Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання та підказати з вибором того чи іншого товару. Тому ласкаво просимо!

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon