lupa
Бренд (2)
Ціна
OK
Гарантія (2)
Група товарів (1)
Номінальна потужність, Вт (2)
OK
Показники швидкості (2)
Число обертів холостого ходу (1)

Садові пилососи - повітродувки

 

Садові повітродувки - це машини, призначені для здування опалого листя і дрібного сміття з доріжок і газону. Таке прибирання буде корисним перед запуском газонокосарки. Ви здуваєте садові відходи в купу, а потім викидаєте їх. Є також модифікації, що працюють як пилосос. DrillBAR пропонує побутові та професійні повітродувки за низькими цінами, які можна купити з доставкою.

 

Пристрій та принцип роботи повітродувок

 

Садова повітродувка забирає зовнішнє повітря і обертає його за допомогою двигуна та крильчатки – вентилятора з кількома лопатями. Коли повітря обертається, він створює відцентрову силу, яка спрямовує його через трубку нагнітача. Через тиск усередині корпусу, створений відцентровою силою, повітря викидатиметься з нагнітальної труби з високою швидкістю. Швидкість повітря зрештою залежатиме від вихідної потужності двигуна.

 

Різновиди садових повітродувок

 

Існує кілька різновидів обладнання:

  • Ручні повітродувки – найпопулярніший варіант для дому. Ці компактні пристрої чудово підходять для садових робіт.
  • Ранцеві моделі мають двигун, який закріплюється ременем на спині. Ці інструменти потужніші, ніж ручні вироби, а ремені безпеки роблять їх зручними у використанні.
  • Мотоблочні моделі нагадують снігоприбиральники. Це потужні професійні машини із високою вартістю.

За джерелом живлення пристрої класифікують на електричні, акумуляторні та бензинові моделі.

 

Як вибрати повітродувку для збирання листя

 

Ключові показники, які допоможуть замовити відповідну садову повітродувку:

  • швидкість потоку повітря;
  • потужність.

Висока швидкість потоку дозволить здувати багато листя одночасно, потужний потік переміщатиме важче сміття або мокре листя.

Шукайте ручну модель, яку легко тримати та переміщати. Такі функції, як регулювання швидкості та вимкнення, повинні бути доступними для керування однією рукою.

Додаткові функції також будуть корисні: подрібнення, мульчування, всмоктування. Режим всмоктування дозволяє використовувати обладнання як пилосос та збирати сміття у мішок.

 

Переваги покупки повітродувки в інтернет-магазині «DrillBAR»

 

Інтернет-магазин «DrillBAR» пропонує асортимент повітродувок за низькими цінами. На всі наші товари поширюється гарантія, тому ви можете бути впевнені як інструмент. У нашому каталозі ви зможете купити широкий асортимент обладнання:

  • садові обприскувачі;
  • ручний інструмент;
  • газонокосарки та багато іншого.

Замовити всю продукцію можна з доставкою по Україні.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon