lupa
Бренд (2)
Ціна
OK
Гарантія (2)
Номінальна потужність, Вт (2)
OK
Тип живлення (2)
Число обертів холостого ходу (3)
Група товарів (1)
Максимальний діаметр (мм) (1)
Номінальна напруга, В (1)

Міксери будівельні

 

Змішування бетону, штукатурки, клею та інших розчинів може тривати багато часу. Будівельні міксери створені для прискорення процесу. Вони прості у використанні та забезпечують більш однорідне змішування. В інтернет-магазині «DrillBAR» можна замовити міксери за прийнятними цінами з доставкою по Україні. У каталозі представлені сучасні та енергоефективні інструменти.

 

Які бувають будівельні міксери

 

Асортимент міксерів включає різні пристрої:

  • Дрилі-міксери способи і свердлити, і змішувати розчини. У патрон вставляються різні насадки чи свердла. Інструменти видають знижені оберти, тому не можуть замінити ударний дриль.
  • Електричні міксери – це спеціалізована техніка, призначена виключно для перемішування різних сумішей. Вони можуть бути одношпиндельними з 1 шнеком та двошпиндельними з 2 насадками.

Пристрої можуть працювати від мережі або акумулятора. Вони видають різну потужність:

  • Від 600 до 900 Вт. Зазвичай мають лише 1 швидкість, підходять для сумішей з невисокою в'язкістю.
  • Від 1 до 1.5 кВт. Пропонують дві швидкості, здатні змішувати як легкі розчини, так і бетон.
  • 1.8 і вище кВт. Доступні 2–3 швидкісні режими, які дозволяють перемішувати великі обсяги розчину будь-якої в'язкості. Вартість такої техніки вища.

Пристрої мають різні набої, що дозволяють використовувати широкий спектр віночків.

 

Як вибрати міксер для домашнього використання

 

При виборі техніки необхідно керуватися особливостями сумішей, з якими плануєте працювати. Так ви зможете замовити міксер достатньої, але не надмірної потужності. Просунуті моделі мають високу вартість, а їхні можливості навряд чи будуть потрібні в рамках домашнього ремонту. Ключові характеристики:

  • Потужність. Ймовірна складність змішувальних робіт допоможе вибрати цей параметр. Для змішування фарби, шпаклівки та ґрунтовки підійде пристрій до 1 кВт. У нас також можна купити зручні фарбопульти. Електроміксери потужністю 1-2 кВт легко перемішують клей та суміші на основі цементу.
  • Кількість обертів. Від нього залежить інтенсивність змішування. Не завжди потрібна висока швидкість, наприклад, при змішуванні бетону. Оптимальне рішення – пристрій із кількома режимами.
  • Реверсивний режим дозволяє змінити напрям змішування та підвищити якість розчину. Також він швидко повертає в роботу насадку, що заклинила.
  • Пристрій може мати різний патрон: швидкозатискний, зубчастий, ключовий, під конус Морзе, різьбовий, самозатискний шестигранник. Важливо, щоб шнек насадки сумісний з патроном.
  • Якщо пристрій комплектується насадкою, звертайте увагу на форму вінця. Прямі лопаті хороші для фарби та клею, гвинти – для рідких сумішей, спіралі – для цементу та шпаклівки.

Насадки можна придбати окремо, щоб підвищити універсальність інструменту.

 

Переваги покупки будівельного міксера в інтернет-магазині DrillBAR

 

Магазин «DrillBAR» продає якісні міксери для швидкого перемішування будівельних сумішей. У нашому каталозі представлені моделі з різним рівнем цін на вирішення широкого спектра завдань. На всі моделі ми надаємо гарантію. Замовляйте обладнання з доставкою і ми швидко відправимо його.

Розгорнути текст plus-white-icon
Сховати plus-white-icon